Náš tým

Náš tým


Veronika Jarolímová

                chiropraktik 

Jmenuji se Veronika Jarolímová. Jsem vystudovaná zdravotní sestra. V roce 2008 jsem ukončila maturitní zkouškou studium na Střední zdravotnické škole v Děčíně. Poté jsem pokračovala ve studiu v oboru fyzioterapie. Za pár let jsem si udělala rekvalifikační kurz na sportovní masáže v Dexter Academy. Dále jsem se vzdělávala na akademii na Slovensku a stala se Chiropraktikem.

Vždycky jsem chtěla pomáhat lidem a pracovat ve zdravotnictví. Postupem času jsem se dostala až k nápravě pohybového aparátu. Líbí se mi rozmanitost tohoto oboru. Nemusí se vždy jednat o řešení problémů spojených s bolestí svalů, ale naopak masáže mohou působit jako prevence a uvolnění nejen svalové, ale i duševní.


Tim Žoluděv

              masér 

Jmenuji se Timofej Žoluděv a za svoji kariéru jsemsi stihnul zahrát za týmy jako jsou: 1 F.K. Příbram, HC Letci Letňany, IFK Osteraker VikingsHockey ( Švédsko). Studoval jsem na Střednízdravotnické škole a vyšší odborné školezdravotnické v Příbrami, obor Masér sportovní a rekondiční a jsem také fitness trenér.

Nepracuji jako normalní masér, který vás jenom namasíruje. Mým úkolem je vyléčit problémpomocí cvičení a až potom masáže. Díky technikám, které ovládám, dokážu ruznými způsoby řešitproblémy. Ve cvičení se zameřuji na hlubokýstabilizační systém (core), posilování s vlastnívahou a protažení.