Veronika Jarolímová

                chiropraktik 

Jmenuji se Veronika Jarolímová. Jsem vystudovaná zdravotní sestra. V roce 2008 jsem ukončila maturitní zkouškou studium na Střední zdravotnické škole v Děčíně. Poté jsem pokračovala ve studiu v oboru fyzioterapie. Za pár let jsem si udělala rekvalifikační kurz na sportovní masáže v Dexter Academy. Dále jsem se vzdělávala v zahraničí. Nejprve ve Španělsku, poté v Itálii a nakonec na akademii na Slovensku a stala se Chiropraktikem.

Vždycky jsem chtěla pomáhat lidem a pracovat ve zdravotnictví. Postupem času jsem se dostala až k nápravě pohybového aparátu. Líbí se mi rozmanitost tohoto oboru. Nemusí se vždy jednat o řešení problémů spojených s bolestí svalů, ale naopak masáže mohou působit jako prevence a uvolnění nejen svalové, ale i duševní.


Michal Nový 

              masér 

Jmenuji se Michal Nový. Jsem vystudovaný sportovní a rekondiční masér.

Soustředím se převážně na klasickou a sportovní masáž. Z relaxačních masáží mohu nabídnout - lávové kameny a havajskou masáž.

Tento rok dále pokračuji ve studiu.
Po dodělání nástavby bych se nadále chtěl věnovat rozvoji masáže a přiučit se novým druhům a typům náprav a tím tak pomáhat lidem. Chtěl bych se zaměřit na předcházení problémům, které by mohly vzniknout při sportu nebo zaměstnání.


Jiří Vychodil

              masér

Jmenuji se Jiří a vystudoval jsem obor masér sportovní a rekondiční na Střední zdravotnické škole ve Svitavách. Po škole jsem absolvoval kurz a získal certifikát na masáž proti celulitidě. Díky studiu jsem získal spoustu masérských zkušeností, a to zejména ve zdravotnických zařízeních, jako například:

Litomyšlská nemocnice

rehabilitace Anička

rehabilitace REHIZ

seniorcentrum ve Svitavách.

Věnoval jsem se zde především regeneračním masážím a poúrazové terapii. Také jsem nějaký čas působil jako sportovní masér v TJ Svitavy powerlifting. Věra Hulinská

              masérka

 Jmenuji se Věra Hulinská, věnuji se terapeutickým a relaxačním masážím.

15 let jsem cestovala a zabývala se studiem lidského těla a psychiky. Především v oblasti fitness, výživy, psychosomatiky, masáží a relaxace.

Žila jsem, pracovala a vzdělávala se v Čechách, Anglii a USA.

Zasloužíte si uvolněnou mysl a tělo, tak, jak by to mělo být. Hovořím plynně anglicky.


Luka Pavlík

              masér

Jmenuji se Luka Pavlík a moje práce je mým koníčkem. Studoval jsem v Praze obor rekondiční a sportovní maśer. Mohu nabídnout širokou škálu dovedností v oblasti sportovních masáží.

Náprava svalových problémů je moje specializace.
Každá masáž je individuálně přízpůsobena na míru klientovi a jeho potřebám.

Průběžně se dále vzdělávám ve svém oboru, aby mé služby byly vždy provedeny na 100%.